Hakkımızda

Hakkımızda Banner.png

ToastRodit olarak 2021 yılının güneşli mi güneşli, sıcak mı sıcak günlerin çoğunlukta olduğu, İzmir’in yavaş yavaş kahverengi yapraklarla boyandığı ve sonbaharda aşkın bir başka yaşandığı, güzel mi güzel bir Ekim gününde başladı serüvenimiz. Bu serüvenimize bizim kim olduğumuzla başlayalım mesela. Ya da şu soru da başlangıç için iyi olabilir: Neden ToastRodit? Yunan mitolojisindeki aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’in Roditiy’iz biz. Bu ne anlama geliyor peki? Şöyle açıklayabiliriz; Biz işimizi severek yaparken lezzetlerimizi aşkla harmanlayıp, tostu güzelleştiren detayları sizlere sunuyoruz. Durum böyleyken sizlerin mideleriniz de harika lezzetlerimizle bayram eden renkli minik minik kelebeklerin oluşmasını sağlıyoruz. İşte bizdeki aşkın sizin midenizdeki aşkla buluşmuş en büyülü ve en mitolojik hali de tam olarak bu. ToastRodit olmamızın bir diğer sebebi ise bu marka genç ve güçlü bir kadın girişimcinin eseri. Kadınların, her zaman, istediği her şeyi yapabilecekleri ve başarabilecekleri güçleri en içlerinde mevcuttur. Bu yüzden ToastRodit tostun kraliçesi olmaya geliyor…

Gelelim hem bizi bu yolda yalnız bırakmayan hem de sizlerin midelerinizi bayram ettirecek harika karakterlerimize…

Afet Transparent.png

İlk olarak ismi gibi kendisi de Afet olan kızımız çeşme kumru ekmeğiyle dana ege sucuk, sosis ve tire kaşarının birleşimi.

Fikri Transparent.png

Kafası sürekli karışık ve aynı zamanda panik atağı olan Fikri ise ayvalık tost ekmeğiyle dana sucuk, sosis, salam, tire kaşarı ve domatesin ahenkli uyumu.

Haşmet Transparent.png

Sporu kendisine hayat mottosu edinmiş kaslı Haşmetimiz somun ekmeğin dana pastırma, kavurma ve yumurtanın birleştiği en proteinli tostumuz Haşmet!

Nazlı Transparent.png

Nazından geçilmeyen güne başlarken hep geç kalan Nazlımız ise tire ve Erzurum peynirlerinin, sucuk, domates, özel baharatları ve yufkanın harika uyumundan oluşuyor.

Toastrodit Transparent.png

Gelelim menümüzün imza tostuna; TostTurkey yarışmasında ülkemizi temsil etmiş ve kazanmış tire ekmeği, dana ege sucuk, salçalı sos ve rokadan oluşan karışık tostumuz ToastRodit. 

Bunlarla kalmayıp tek başına veya karakterlerimizin yanına arkadaş olan lezzetli mi lezzetli çeşit çeşit mezelerimiz mevcut. (havuç tarator, fava, yaprak, sarma, italyan salatası, köz biber, şakşuka, haydari, kereviz salatası ve daha birçoğu…)